معرفي شركت آسان موتور

در سال 1385 و در پی شروع مجدد واردات خودرو به کشور، اقدامات لازم جهت کسب مجوز واردات پنج مدل آزرا، سوناتا، توسان، سانتافه و کوپه صورت پذیرفت و به تبع آن در سال 1388 جدیدترین خودروهای کمپانی هیوندای مطابق با استانداردهای اروپایی از جمله خودروهای جنسیس، ix55 و i30 نیز به انواع مدلهای این شرکت اضافه گردید.

شركت آسان موتوردر حال حاضر شرکت آسان موتور با تامین سهم عمده ای از نیاز خودروهای وارداتی در کشور و با ارائه خدمات گسترده و روبه رشد که از آن جمله می توان به ارائه خدمات شماره گذاری در محل دفتر مرکزی تهران اشاره نمود، مطابق با استانداردهای کمپانی هیوندای موتورکره و استانداردهای تایید شده بین المللی، بعنوان یکی از عمده واردکنندگان خودرو و ارائه خدمات خودرو در سطح کشور فعالیت می نماید.


آسان موتور همگام با هيونداي در حمايت از فوتبال

نشاط و شادابي نسل جوان ضامن آينده اي روشن براي ميهنمان ايران است . شركت آسان موتور نماينده رسمي شركت هيونداي موتور كره جنوبي در ايران هم جهت با فعاليتهاي اجتماعي خود و همراه با هيونداي جهت ترغيب جوانان به ورزش اقدام به راه اندازي كلوب ويژه فوتبال نموده است . در اين كلوب اعضا مي توانند با پيش بيني نتايج بازيها ، قهرمان و آقاي گل مسابقات به قيد قرعه از جوايز ارزنده اي برخوردار شوند. برنامه هاي ديگري نيز با عنوان جشنواره هاي فوتبالي براي ايجاد جوي پرشور و با نشاط در خانواده ها توسط آسان موتور در دست اجرا مي باشد كه اخبار اين جشنواره ها را مي توانيد از اينجا مطالعه فرمائيد.